Nyugati Városrészi Óvoda (Mezőszél)

Tisztelt Szülők, Kedves Érdeklődők!

2018. Március 6-án, 13-án és 20-án 10.30-11.30-ig

NYÍLT NAPOT tartunk óvodánkban

Ezeken a napokon lehetőségük nyílik betekinteni a mindennapjainkba, illetve megismerkedhetnek óvodánkkal, és a leendő kiscsoportos óvodapedagógusokkal.

Sok szeretettel várjuk Önöket és a gyerekeket!

Kedves Szülők és Látogatók!

Intézményünk környéke parkoló övezet, ezért csak jegy ellenében lehet parkolni 8-17 óra között. Az intézményünkbe járó gyerekek szülei gyermekszállítási engedélyt igényelhetnek a Biokomtól, amely egy nevelési évre szól. Ennek birtokában délelőtt és délután fél-fél óra ingyenes parkolást vehetnek igénybe.

Családonként egy darab órával ellátott kedvezményes engedély igényelhető.Az engedély díja 1200 Ft, mely az adott év szeptember 1-től a következő év augusztus 31-ig érvényes. Minden további engedély kiváltása 6000 Ft/db.

Az engedély kiváltása a Biokom ügyfélszolgálatán a gyermek nevének és óvodai csoportjának megadásával történik.