Magyar L. Utcai Tagóvoda

Kedves  Szülők!

A 2017-18-as tanév  NEVELÉS  NÉLKÜLI MUNKANAPJA:

2018. június  8.

NYÁRI  ZÁRVATARTÁS:

2018.06.25 - 07.20 -IG  TART.

Tisztelt Szülők!

2017. szeptember 1-től változik az étkezés lemondásának menete.  Központi e-mail címet és telefonszámot hoztunk létre a 11 tagóvoda részére, melyek a következők:

E-mail: lemondas@nyugatiovoda.hu

Telefon: +36 30/591-0053

A megrendelendő és a visszatéríthető étkezési adagszámok pontos megállapításához szeptembertől csak és kizárólag a fenti elérhetőségeken tudják gyermekeik hiányzását illetve felgyógyulását jelezni. A bejelentések feldolgozása központilag történik, az óvodapedagógusok és a dajkák a hozzájuk beérkező információk időre történő továbbadását nem tudják megoldani, ezért fontos, hogy ne csak náluk, hanem a lemondas@nyugatiovoda.hu e-mail címen, vagy a +36 30/591-0053 telefonszámon is jelezzék gyermekük távollétét (visszatérését).

A másnapi ebéd megrendeléshez csak a reggel 9 óráig beérkező bejelentéseket tudjuk figyelembe venni! A telefonvonal reggel 7 órától 9 óráig lesz elérhető! A jelzéseket elsősorban e-mailen várjuk! Alapinformációk, melyeket feltétlenül szükséges feltüntetni: gyermek neve, óvodája, csoportja, a távollét időtartama (-tól-ig).

Megértésüket köszönjük!