HAGYJ NYOMOT MAGAD UTÁN”

CÍMMEL

emlékezünk meg a FÖLD napjáról

2017.április 21-én.

A délelőtt a gyerekek részére az óvodapedagógusok vezetésével sokféle játékos, ismeretnyújtó, mozgásos, logikai, vizuális tevékenységek szervezésével zajlik az óvoda udvarán. Rossz idő esetén a csoportszobákban kerülnek megrendezésre az események.

Vendégeink a ZÖLD – Híd Alapítvány munkatársai. Minden kisgyerek ovi – pólóban érkezzen.

„ Egy gyerek, egy palánta”

Hagyományainkhoz hívenaz idei évben is akciót hirdetünk a FÖLD Napja alkalmából.

Virágosítással kívánjuk környezetünket szépíteni, gazdagítani. Ezzel szeretnénk a gyerekek természet és környezet iránti érzékenységét fejleszteni, udvarunkat környezetbaráttá alakítani.

Megkérjük a kedves szülőket, ha lehetőségük van rá, hogy április 21- én gazdagítsák veteményeskertjeinket palántákkal és egy virágzó, vagy fűszer - ill. gyógynövénnyel érkezzenek a gyerekek az óvodába.

Segítségüket köszönjük!

Óvodapedagógusok, gyerekek